Zadzwoń do nas:   609-111- 205
Napisz do nas:   m.mudy@domedium.com.pl

Architektura

 

W ramach tej usługi oferujemy:

  •  
OPRACOWANIE ANALITYCZNE, czyli wykonanie wstępnego opracowania analitycznego planowanej inwestycji. To idealna przymiarka przed zakupem działki czy nieruchomości. Pozwala określić uwarunkowania urbanistyczne i niebezpieczeństwa prawne planowanego przedsięwzięcia.
  •  
PROJEKTY KONCEPCYJNE, tworzenie koncepcji projektu to droga od idei architektonicznej do formy budynku i jego funkcji. Pozwala na ukazanie portretu jeszcze nie istniejącej architektury, jako wstęp do opracowania technicznego.
  •  
PROJEKTY TECHNICZNE, wykonywanie dokumentacji techniczno-budowlanych oraz przeprowadzanie związanych z nimi procedur formalno-prawnych. Uzyskiwanie pozwoleń na budowę, zgłoszenia robót budowlanych, wykonywanie ekspertyz i analiz technicznych i architektonicznych.
  •  
OBSŁUGA INWESTYCJI, pomoc w procesie inwestycji od zakupu, przez projekt, adaptację, nadzór oraz odbiór inwestycji. Nadzór inwestorki pozwala na obniżenie kosztów realizacji inwestycji dzięki optymalizacji rozwiązań technologicznych i logistycznych.
  •  
OPRACOWANIA MARKETINGOWE, opracowania marketingowe to ważny element całej inwestycji. Fotorealistyczne wizualizacje realizowanego przedsięwzięcia to idealna reklama oraz możliwość zobaczenia obiektu, który dopiero powstaje.