Zadzwoń do nas:   609-111- 205
Napisz do nas:   m.mudy@domedium.com.pl

"Domedium Nieruchomości"

 

Przyjedź do nas

ul. Kazimierza Wielkiego 82/2A
30-074 Kraków

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 900 - 1700
Sobota: 1000 - 1400
Niedziela: nieczynne

 

Skontaktuj się z nami

Telefon: 609-111-205

lub 504-153-119

 

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: mieszkania, domy, działki, lokale komercyjne (w tym handlowe, usługowe, produkcyjne).

Dlaczego my?

DOMEDIUM NIERUCHOMOŚCI jest profesjonalnym biurem nieruchomości oferującym swoim Klientom kompleksową pomoc i obsługę transakcji w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu wszelkich nieruchomości: mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy gruntowną wiedzę merytoryczną, wykształcenie prawnicze i wieloletnie doświadczenie praktyczne na rynku nieruchomości, poparte zadowoleniem osób, które z nami współpracowały. Nasze działania reklamowe, marketingowe i organizacyjne staramy się dopasować do współczesnych wymagań i oczekiwań rynku, tak aby zapewniały największą efektywność współpracy. Swoją skuteczność opieramy na sprawdzonych procedurach działania i wysokiej jakości świadczonych usług. 

Zapewniamy obsługę prawną i notarialną (w siedzibie firmy znajduje się również Kancelaria Adwokacka). Bez dodatkowych kosztów współpracujemy z bankami, pośrednicząc w załatwianiu formalności kredytowych dla naszych Klientów.

Współpracując z naszym biurem nieruchomości zapewniamy przede wszystkim oszczędność czasu, jak również zwiększony komfort i bezpieczeństwo transakcji. 

 Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik Michał Mudy nr licencji 12011.  

NAPISZ DO NAS